O firmie

POZNAJ ZESPÓŁ WEB-BOX

O firmie

POZNAJ ZESPÓŁ WEB-BOX

Web-Box to agencja reklamowa, która powstała z pasji do dostarczania ludziom informacji, których szukają w Google na nowoczesnych stronach internetowych.

+0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Tobiasz

ZAŁOŻYCIEL, CEO

Tobiasz jest przewodnikiem w drodze na szczyt. Jest to osoba, która stworzyła firmę Web-Box i całkowicie poświęca się pracy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tobiasz lubi kombinować w kodzie źródłowym, aby wycisnąć ze strony 100% wydajności. Jest niesamowicie utalentowany, kreatywny i zawsze osgiąga swój cel. Do jego zadań należy między innymi: tworzenie stron www, optymalizacja stron, pozycjonowanie i zarządzanie strategią projektów.

Dawid

ZAŁOŻYCIEL, CEO

Dawid to nasz programistyczny as, bez niego nasze strony www by nie działały. Dawid ma ogromną ilość doświadczenia oraz wiedzy w zakresie programowania i nowoczesnych technologii. Stawia na samorozwój oraz regularnie szkoli się w nowych rzeczach które mogą być cenne dla firmy. Jego niezwykłym atutem jest świadome planowanie swojej pracy oraz zarządzanie zespołem. Ponadto Dawid od długiego czasu jest copywriterem, tworzy teksty, które są chętnie czytane.