Pozycjonowanie strony WWW (SEO)

Audyt SEO

Audyt strony online to najprościej mówiąc analiza pod kątem dostosowania strony do wyszukiwarki. Jeśli coś przeszkadza w procesie zaprzyjaźniania twojej strony z Google to nie będziesz aż tak mile widziany jak twoi konkurenci. Dzięki dogłębnej analizie wyciągamy wszystkie problematyczne elementy strony i poddajemy je operacji SEO.

CZYTAJ WIĘCEJ
DARMOWY AUDYT

Responsywna strona

Dlaczego właściwie to takie ważne?
W 2019 roku odnotowany ruch z urządzeń mobilnych w przeglądarce Google wyniósł 67% a więc zdecydowana większość w stosunku do przeciętnych komputerów. Z racji tego faktu wprowadzono zmianę w algorytmie pozycjonowania stron Mobile First Index, czyli pierwszeństwo dla urządzeń mobilnych. Urządzenia dostosowane do urządzeń mobilnych są przyjaźniej traktowane przez przeglądarkę Google, dzięki czemu chętniej jesteśmy wyświetlani w pierwszych pozycjach.

Co jeśli Twoja strona nie jest dostosowana dla smartfonów i tabletów?

Nie oszukujmy się, po prostu tracisz ruch, co w efekcie przynosi mniejsze zyski dla twojej firmy. Tempo życia nieustannie przyśpiesza a więc społeczeństwo coraz częściej korzysta z stron internetowych w tak zwanym międzyczasie. Jedziesz autobusem po pracy do domu… stoisz w korku, co robisz? Nie marnujesz czasu i przeglądasz interesujące Cię oferty na stronach internetowych na telefonie. Wszystko dla komfortu użytkownika. Jeśli strona jest innowacyjna i nic nie utrudnia jej wyświetlania to zwiększasz szansę, że to właśnie u Ciebie potencjalny klient z korzysta z produktów lub usług.

*RWD.

Dzięki RWD nie istotnym faktem jest z jakiego urządzenia korzystasz. Ta technika ma za zadanie zawsze skalować wygląd strony do twojego ekranu abyś Ty mógł cieszyć się komfortowym przeglądaniem ofert w każdym miejscu.

Czytaj więcej

Optymalizacja strony

Z każdą sekundą wczytywania procent odrzuceń strony rośnie. Właściwie kto lubi czekać aż mozolna strona w końcu się wczyta abyśmy mogli zajrzeć co na niej się znajduje. Ale to nie wszystko. Przypuszczając że wygląd lub oferta strony może wydać się interesującą, a więc decydujemy się przejść na kolejną stronę i znów to samo… czekamy! Czyż nie frustrujące?

Jeśli chcesz zwiększyć swoją widoczność oraz ruch na swojej witrynie musisz zadbać aby ładowała się ona w trymiga. Ten proces wpływa niesamowicie korzystnie na pozycjonowanie strony www. Jeśli zastanawiasz się jak prezentuje się indeks szybkości twojego serwisu internetowego możesz samodzielnie sprawdzić wynik korzystając z narzędzia Google PageSpeed Insights

CZYTAJ WIĘCEJ
WYCENA

Kampania reklamowa

Po odpowiednio przeprowadzonej optymalizacji strony, gdy strona jest dopięta na ostatni guzik przychodzi czas „pokazania się w sieci”. Ponad 80% ludzi dokonując zakupu sprawdza wcześniej opinie w internecie. Marketing szeptany o jakim właśnie mowa to doskonały sposób, aby zapewnić Ci dobre słowo w internecie na temat twoich usług. Najszybszą i najprostszą metodą sprawdzenia wiarygodnej opinii jest wizytówka Google, ale nie tylko! Fora dyskusyjne, katalogi firm dzięki którym klienci mogą swobodnie wyrażać swoją opinie, wszędzie tam jesteśmy my i zadbamy o twój wizerunek.

Kampania link-buildingowa

Ponadto prowadzimy kampanie link-buildingową, która ma bezpośredni wpływ na czynnik pozycjonowania strony internetowej. Sprawdzone miejsca w sieci, które generują realny ruch i zwiększają szansę nie tylko na podniesienie pozycji w wyszukiwarce, ale i zdobycie nowego grona klientów.
Poza miejscami mającymi bezpośredni wpływ na pozycjonowanie jesteśmy również tam, gdzie znajdują się miłośnicy tematyki twojego sklepu internetowego, dzięki czemu z łatwością docieramy do właściwej grupy odbiorców.

CZYTAJ WIĘCEJ
WYCENA

Pozycjonowanie lokalne

20 zł
za słowo kluczowe / msc
 • Dobór słów kluczowych
 • Audyt strony
 • Optymalizacja szybkości
 • Optymalizacja treści
 • Kampania link-buildingowa (reklamowa)
 • Wizytówka Google
 • Raportowanie wyników
 • Marketing szeptany

Pozycjonowanie

4030 zł
za słowo kluczowe / msc
 • Dobór słów kluczowych
 • Audyt strony
 • Optymalizacja szybkości
 • Optymalizacja treści
 • Kampania link-buildingowa (reklamowa)
 • Wizytówka Google
 • Raportowanie wyników
 • Marketing szeptany

* Podane ceny są cenami netto

Pozycjonowanie lokalne

Gdzie znajduje zastosowanie pozycjonowanie lokalne?
Internet to kopalnia z niezliczoną ilością korytarzy…
Jeśli twój promień działania nie jest większy niż wielkość województwa to nie ma większego sensu reklamować się na cały kraj.
Świadcząc usługi lub oferując produkty tylko lokalnie sugerujemy podjąć pozycjonowanie lokalne.
Zaoszczędzisz mnóstwo czasu dzięki mniejszej konkurencyjności i dotrzesz do właściwej grupy odbiorców!

reklama tarnobrzeg

Tarnobrzeg

Mielec

Sandomierz

Stalowa Wola

97% Polskich internauów korzysta z wyszukiwarki Google

Dominująca wyszukiwarka w Polsce ma na swoim koncie już 97% użytkowników przeglądających internet.
Na całym świecie jest to już co 7 człowiek!
Stań się widoczny w Google dla swoich odbiorców!

Zaczynajmy!

Zaawansowane narzędzia do analizy twojej konkurencji

Jeśli twoja konkurencja jest równie groźna dzięki pozycjonowaniu to nie musisz się bać, że będziesz od nich gorszy! Poprzez innowacyjne technologie jesteśmy w stanie śledzić ich poczynania zarówno w sieci jak i na ich stronie. Dotrzemy wszędzie tam gdzie oni!

Analityka

Dostosowując stronę do przeglądarki Google korzystamy lojalnie z ich narzędzi. Najlepszym narzędziem, które posłuży nam do prowadzenia analityki jest oczywiście Google Analytics.

Dogłębna analiza

Dostęp do płatnych narzędzi umożliwia na analizę strony w 100% nawet w najgłębszych jej zakamarkach.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojej firmie wystartować!

Poprzez kreatywne pomysły, innowacje i czystą determinację

Rozgość się w Google