//

SKLEPY INTERNETOWE

Projektujemy i wdrażamy
funkcjonalne sklepy internetowe:

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe, które zawierają niezbędne rozwiązania takie jak szybkie płatności typu BLIK, integrujemy kurierów typu InPost a nawet integracje z marketplace’ami takimi jak Allegro. Nasze sklepy internetowe poprzez dostosowanie do urządzeń mobilnych i optymalizacje szybkości są w pełni przygotowane do kampanii reklamowych.

150+
realizacji

5.0
Według średniej oceny w Google.
Sprawdź opinie o nas

Wdrażamy szybkie płatności

Łączymy sklepy z kurierami

Integrujemy zewnętrzne systemy

//

Jak działamy?

Poznaj proces
tworzenia sklepu internetowego:

Poznanie Twoich potrzeb

Projekt funkcjonalnego sklepu internetowego zaczyna się od poznania Twoich celów i potrzeb, aby jak najlepiej dobrać odpowiedną strukturę dla Twojej grupy docelowej. Na podstawie rozmowy lub odpowiedzi z briefu możemy zaprojektować dla Ciebie darmowy i niezobowiązujący projekt graficzny sklepu internetowego.

Szacunkowa wycena budowy

Analizujemy Twoje odpowiedzi i przedstawiamy szacunkową wycenę budowy sklepu internetowego. Jeżeli koszt inwestycji jest w zasięgu Twojego budżetu możesz skorzystać z darmowego i niezobowiązującego projektu graficznego strony głównej.
Projekt jest darmowy to momentu podjęcia decyzji o chęci kontynuacji współpracy.

Darmowy projekt
sklepu internetowego

Na tym etapie przenosimy Twoje potrzeby na proponowany przez nas projekt graficzny sklepu internetowego. Możemy nanosić ewentualne zmiany i poprawki, tak aby sklep internetowy spełniał założone funkcje. Jeśli zaakceptujesz projekt, wystawiamy zaliczkę na poczet dalszych prac graficznych i wdrożeniowych.

Wdrożenie, testowanie, publikacja

Przenosimy projekt graficzny na wersję live w środowisku testowym, do którego dostajesz link. Wdrażamy i testujemy funkcjonalności sklepu oraz responsywność. Publikujemy stronę www na Twojej domenie, dokonujemy optymalizacji szybkości wczytywania się oraz przekazujemy dane dostepowe do strony.

Wiesz dokładnie
czego potrzebujesz?

Wypełnij brief wygodnie online, a my na podstawie Twoich odpowiedzi przedstawimy szacunkowy koszt budowy strony. Otrzymasz wówczas możliwość skorzystania z darmowego, niezobowiązującego projektu strony.

//

KORZYŚCI

Dlaczego warto
wybrać nasze sklepy?

Rozumiemy problemy i wyzwania z jakimi spotykają się przedsiębiorcy w konteście zwiększania widoczności swojej firmy w internecie.
Stworzyliśmy dużo sklepów internetowych, dzięki czemu mamy spory bagaż doświadczeń na podstawie analiz co działa, a co nie.
Nie tylko tworzymy sklepy internetowe, ale także kompleksowo wspieramy, uświadamiamy i edukujemy naszych klientów na każdym etapie.

Kluczowe korzyści:

Ocenia się, że blisko 70% aktywności w sklepach internetowych generują urządzenia mobilne, co podkreśla znaczenie optymalizacji witryn także pod kątem tych urządzeń. Co więcej, właściwa adaptacja do różnych rozmiarów ekranów jest kluczowa dla mechanizmów wyszukiwania Google, co umożliwia poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Sklep internetowy, który ładuje się błyskawicznie, stanowi kluczową przewagę nad konkurentami. Prędkość nie tylko podnosi komfort użytkowania, ale również wpływa na algorytmy Google, które preferują szybsze witryny, umieszczając je wyżej w wynikach wyszukiwania. Często za dokładne przeanalizowanie i optymalizację kodu wymagana jest dodatkowa opłata. U nas optymalizacja szybkości jest już standardzie, którą ty otrzymasz w pakiecie sklepu internetowego.

Certyfikat SSL w sklepie internetowym gwarantuje bezpieczną wymianę zaszyfrowanych danych między witryną a jej użytkownikami. Takie zabezpieczenie podnosi zaufanie klientów do Twojej marki i zwiększa prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupów.
Sklep internetowy wymaga odpowiednich zasobów, aby ładować się płynnie i zapewniać ciągłość działania przez całą dobę. Wybór właściwego hostingu do przyszłego sklepu internetowego to nie lada wyzwanie, dlatego oferujemy wszechstronną pomoc w procesie współpracy a także w późniejszym czasie. Posiadamy także wiedzę na temat dostawców hostingu, których warto unikać, aby oszczędzić na zbędnych wydatkach.

Zarządzanie sklepem internetowym musi być dla Ciebie proste i przyjemne, dlatego wdrażamy sklepy na systemie zarządzania treścią WordPress.
To platforma przyjazna użytkownikom, umożliwiająca zarządzanie treścią bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Jest intuicyjna w obsłudze, a z odrobiną zaangażowania można samodzielnie aktualizować podstawowe dane na stronie. Jeżeli wolisz nie delegować zmian do naszej agencji, przygotujemy dla Ciebie serię krótkich wideo instruktaży, które pokazują, jak łatwo można zarządzać swoim sklepem internetowym.

150+

Realizacji stron internetowych

96.7%

Trafności projektu za pierwszym razem

5.0

Średnia opinii na podstawie Google

100%

Zadowolonych klientów

//

portfolio

Jak wyglądają nasze strony?

STRONY INTERNETOWE SKLEPY INTERNETOWE POZYCJONOWANIE WEB DESIGN LOGOSTRONY INTERNETOWE SKLEPY INTERNETOWE POZYCJONOWANIE WEB DESIGN LOGO

//

OPINIE GOOGLE

Oni nam zaufali:

//

formularz

Co możemy dla Ciebie zrobić?

//

kontakt bezpośredni

Kontakt telefoniczny:

Dawid

Co-Founder & Sales Manager

Tobiasz

Co-Founder & Sales Manager

Kontakt mailowy: