//

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy wciągające
strony internetowe:

Tworzymy strony, które nie tylko zaciekawią Twoich klientów, ale utrzymają ich uwagę. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe oparte na WordPress z dbałością o szczegóły i strukturę, w której Twój klient będzie intuicyjnie poruszał się ścieżką zakupową.

150+
realizacji

5.0
Według średniej oceny w Google.
Sprawdź opinie o nas

//

Jak działamy?

Poznaj proces
tworzenia strony internetowej:

Poznanie Twoich potrzeb

Projekt dobrej strony www zaczyna się od poznania Twoich celów i potrzeb, aby jak najlepiej dobrać odpowiedni typ strony internetowej dla Twojego biznesu. Na podstawie rozmowy lub odpowiedzi z briefu możemy zaprojektować dla Ciebie darmowy i niezobowiązujący projekt graficzny strony internetowej.

Szacunkowa wycena budowy

Dobieramy odpowiedni typ strony internetowej. Przedstawiamy szacunkową wycenę jej budowy. Jeśli koszt inwestycji jest w zasięgu Twojego budżetu możesz skorzystać z darmowego i niezobowiązującego projektu graficznego strony głównej.
Projekt jest darmowy to momentu podjęcia decyzji o chęci kontynuacji współpracy.

Darmowy projekt
strony www

Na tym etapie przekuwamy Twoje potrzeby na naszą wizję strony internetowej dla Ciebie. Możemy nanosić ewentualne zmiany i poprawki, tak aby strona internetowa spełniała Twoje oczekiwania. Jeśli zaakceptujesz projekt, wystawiamy zaliczkę na poczet dalszych prac graficznych i wdrożeniowych.

Wdrożenie, testowanie, publikacja

Wdrażamy projekt graficzny w środowisku testowym, do którego dostajesz link. Implementujemy i testujemy funkcjonalności strony oraz responsywność. Publikujemy stronę www na Twojej domenie, dokonujemy optymalizacji szybkości wczytywania się strony oraz przekazujemy dane dostepowe do panelu administracyjnego.

Wiesz dokładnie
czego potrzebujesz?

Wypełnij brief wygodnie online, a my na podstawie Twoich odpowiedzi przedstawimy szacunkowy koszt budowy strony. Otrzymasz wówczas możliwość skorzystania z darmowego, niezobowiązującego projektu strony.

//

KORZYŚCI

Dlaczego warto
wybrać nasze strony?

Rozumiemy problemy i wyzwania z jakimi spotykają się przedsiębiorcy w kontekście zwiększania widoczności swojej firmy w internecie.
Stworzyliśmy dużo stron internetowych, dzięki czemu mamy spory bagaż doświadczeń na podstawie analiz co działa, a co nie.
Nie tylko tworzymy strony www, ale także kompleksowo wspieramy, uświadamiamy i edukujemy naszych klientów na każdym etapie.

Kluczowe korzyści:

Szacuje się, że około 70% ruchu na stronach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego tak ważne jest dostosowanie struktury również do urządzeń przenośnych. Ponadto dobrze dostosowana responsywność jest istotna dla algorytmów Google, dzięki czemu zwiększysz swoją widoczność.

Szybko wczytująca się strona to game changer wśród Twojej konkurencji. Szybkość jest nie tylko ważna pod kątem użyteczności, ale również algorytmów Google, który chętniej pozycjonuje stronę wyżej. Zwykle za analizę kodu i jego optymalizacje trzeba płacić dodatkowo. U nas optymalizacje szybkości masz w pakiecie strony internetowej!

Certyfikat SSL zapewnia bezpieczne przesyłanie szyfrowanych informacji, które są wymieniane pomiędzy stroną a użytkownikiem.
Bezpieczeństwo zwiększa wiarygodność wśród Twoich klientów i zwiększa szansę na konwersje.

Strona WWW musi posiadać niezbędne zasoby, żeby wczytywała się bezproblemowo i gwarantowała dostępność strony 24/7. Dobór odpowiedniego hostingu do planowanej strony nie jest prostym wyborem, dlatego kompleksowo doradzamy w procesie tworzenia strony internetowej.
Wiemy również jakich hostingodawców omijać, żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów.

WordPress to system, którym może zarządzać każdy bez wiedzy o kodowaniu. Jest intuicyjny i wystarczy odrobina chęci, aby samodzielnie móc edytować podstawowe informacje.
Jeśli nie chcesz zlecać zmian naszej agencji, nagramy dla Ciebie krótkie filmiki szkoleniowe jak w wygodny sposób obsługiwać stronę.

150+

Realizacji stron internetowych

96.7%

Trafności projektu za pierwszym razem

5.0

Średnia opinii na podstawie Google

100%

Zadowolonych klientów

//

portfolio

Jak wyglądają nasze strony?

STRONY INTERNETOWE SKLEPY INTERNETOWE POZYCJONOWANIE WEB DESIGN LOGOSTRONY INTERNETOWE SKLEPY INTERNETOWE POZYCJONOWANIE WEB DESIGN LOGO

//

OPINIE GOOGLE

Oni nam zaufali:

//

formularz

Co możemy dla Ciebie zrobić?

//

kontakt bezpośredni

Kontakt telefoniczny:

Dawid

Co-Founder & Sales Manager

Tobiasz

Co-Founder & Sales Manager

Kontakt mailowy: